Uudiste arhiiv
Hollandi kirjanik, filmitegija, muusik ja mõtleja Serge van Duijnhoven tuleb Eestisse
Hollandi kirjanik, filmitegija, muusik ja mõtleja Serge van Duijnhoven tuleb Eesti Euroopa Liikumise kutsel Eestisse ja võtab osa avalikest kohtumisest projekti Euroopa Jutud raames nii Tartus kui Tallinnas. Huvitava ja ekstravagantse isemõtlejaga räägib Euroopa tulevikust, identiteedist ja kultuurist poeet ja saatejuht Karl-Martin Sinijärv
Hollandi noorkirjanik, filmitegija, muusik ja mõtleja Serge van Duijnhoven tuleb Eesti Euroopa Liikumise kutsel Eestisse ja võtab osa avalikest kohtumisest projekti Euroopa Jutud raames nii Tartus kui Tallinnas. Huvitava ja ekstravagantse isemõtlejaga räägib Euroopa tulevikust, identiteedist ja kultuurist poeet ja saatejuht Karl-Martin Sinijärv Serge ja Karl-Martin Sinijärv kohtusid 2000.a. Literaturexpress'l: rong, mis sõidutas ligi 100 Euroopa kirjanikku 43 riigist läbi erinevate Euroopa linnade alustades oma teed Lissabonist ja jõudes läbi Pariisi, Varssavi, Minski lõpuks sihtjaama Berliini. Selle tulemusena ilmus Serge' sulest tõeline novell, pea 600 lk "Boulevard Oktoberrevolution", mis räägib elust tundmatus linnas 'kusagil kaugel Euroopas'. Lisainfo avalike kohtumiste sarja Euroopa Jutud kohta leiad meie koduleheküljel avalehel olevast lingist.
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng