Uudiste arhiiv
Osale Euroopa Liikumise seminaril Lissabonis
Euroopa Liikumine kutsub osalema rahvusvahelisel konverentsil “Combating poverty and social exclusion during the economic crisis and beyond: A multi-level governance approach”, mis leiab aset 15.-16. oktoober 2010 Lissabonis, Portugalis.
Konverentsi eesmärgiks on tuua kokku kodanikuühiskonna liikemed ning Euroopa kohalikud ja rahvuslikud avalikud võimuorganid arutamaks Euroopa solidaarsuse ja sidususe teemadel. Sidusgrupid arutlevad kriisijärgsete väljakutsete teemadel ning hindavad vajadust paindliku valitsemisvormi järgi, mis suudaks antud muutustele ja väljakutsetele reageerida.

Konverentsi ametlik kutse on leitav siit.

Konverentsi päevakava leiad siit.

Konverentsile on võimalik registreeruda hiljemalt 30. septembrini 2010 ning online taotlusvormi leiad siit.

Lisainfo:
Jörg Janssen
Policy and Communication Officer
E-Mail: joerg.janssen@europeanmovement.eu
Phone: (+32-2) 508 30 85
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng