Uudiste arhiiv
Rahvusvaheline Euroopa Liikumine kogunes 15.-16. oktoobril Lissabonis
Kodanikuühiskonna liikmed ning Euroopa kohalikud ja rahvuslikud avalikud võimuorganid kogunesid 15.-16. oktoobril Lissabonis, Portugalis Rahvusvahelise Euroopa Liikumise korraldatud konverentsil “Combating poverty and social exclusion during the economic crisis and beyond: A multi-level governance approach”.
Rahvusvahelist kahepäevast arutelu toetas Portuguese Instituto da Seguranca Social (ISS), kuhu olid kokku tulnud kõrged eksperdid, kogenud praktikud ning otsuste tegijad, et vahetada mõtteid ja ideid Euroopa solidaarsuse ja sidususe teemadel.

2020 aasta valguses ja "vaesuse ning sotsiaalse tõrjutuse vastu võitlemise Euroopa aasta" raames debateerisid osalejad kriisi ning sellele järgnevate kriisijärgsete väljakutsete üle. Lisaks hinnati vajadust valitsemise paindlikuma vormi üle, mis oleks suuteline muutustele vastama. www.diggdeluxe.com

Loe kokkuvõtet konverentsi ametlikust pressiteatest!
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng