Uudiste arhiiv
Tule JEF-Norra Põhjamaade suvelaagrisse!
Hea noor vanuses 18-26 aastat, kes tunned huvi Põhjamaade riikide koostöö, Euroopa-asjade ja kodanikualgatuse vastu, kandideeri Europeisk Ungdom ehk JEF-Norway poolt korraldatavale rahvusvahelisse suvelaagrisse Nordic Summer Camp, mis leiab aset Norras, Skjeberg-is 29.06 - 03.07.2011.


Hea noor kes sa,

- Oled 18-26 aastat vana
-
Tunned huvi Põhjamaade riikide koostöö vastu
- Huvitud Euroopa-asjadest ja kodanikualgatusest

-
Ning soovid panustada noorte omaalgatuslikku tegevusse pikemaajaliselt...

...siis kandideeri Europeisk Ungdom ehk JEF-Norwayi poolt korraldatavale rahvusvahelisse suvelaagrisse Nordic Summer Camp, mis leiab aset Norras, Skjeberg-is 29.06 - 03.07. Laagri eesmärk on harida osalejaid Põhjamaadest ning pakkuda poliitilisi loenguid Põhjamaade koostööst, Põhjamaade identideedist ja nende kuulumisest EL-i. Ning muidugi ei ole unustatud ka pakkuda osalejatele nalja ja lõbusaid tegevusi, sest on ju ikkagi suvelaager :) Lisaks on osalejatel võimalik tutvuda 29.juunil Oslo ning selle vaatamisväärtustega.

Eelpool nimetatud teemadel toimuvad:


- Workshopid, debatid ja plenaaristungid
-
Pool-ametlik kohtumine Põhjamaade JEF sektsioonide vahel eesmärgiga leida vastust küsimusele, kuidas tugevdada ja parandada sektsioonidevahelist koostööd
- Sotsiaalsed üritused nagu "Nordic Evenings" ja suvele omased tegemised nagu ujumine, jalgpall ja palju muud huvitavat on samuti programmis ehk tõotab tulla huvitavad 5 päeva :)


Osalustasu on 50 eurot (tuleb osalejatel ise katta), mis sisaldab lennupileteid Norrasse ja tagasi, Norra-sisest transporti, majutust ja toitlustust.

Kandideerimiseks saada oma osalussoov 25. aprilliks aadressil
annemari@euroopaliikumine.ee ning lisa paari lausega ka lühikirjeldus miks oled huvitatud osalemisest ehk mis on sinu motivaatoriks!

JEF-Norway (European Youth of Norway;
http://europeiskungdom.no/om-oss/english/) on noorteorganisatsioon, mille peamiseks eesmärgiks on töötada selle suunas, et Norrast saaks ELi liige ning suurendada ja tugevdada Euroopa koostööd. JEf-Norway on ka JEF-Europe (www.jef.eu) liige.


Lisainfo:

Annemari Paas
Eesti Euroopa Liikumine
annemari@euroopaliikumine.ee; +372 5559 3964

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng