Uudiste arhiiv
Loe välispoliitika ekspertide kommentaari Euroopa välisteenistuse kohta
Eesti Euroopa Liikumine küsis välispoliitika ekspert Ahto Lobjakalt Eesti Välispoliitika Instituudist, välisministeeriumi poliitikadirektor Sander Soonelt ja TTÜ õiguse professor Katrin Nyman-Metcalfilt nende arvamust vastloodud Euroopa välisteenistuse kohta.

Loe välispoliitika ekspertide kommentaare Euroopa välisteenistuse kohta siit ja kommenteeri ning avalda oma arvamus meie Facebook'i lehel facebook.com/euroopaliikumine.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng