Uudiste arhiiv
Tule Rahvusvahelise Euroopa Liikumise suveülikooli!
27. juuni - 3. juuli Brüsselis toimuv suveülikool on kõrgetasemeline treeningkursus Euroopa Liidu institutsioonide toimimisest ja üliõpilastele suunatud programmidest. Kursuse jooksul kohtuvad tudengid ELi institutsioonides töötavate professionaalidega mitteametlikus ja sõbralikus keskkonnas.

- Kas oled aktiivne tudeng, kes huvitub Euroopas toimuvast?

- Kas räägid vabalt inglise keelt?

- Kas tahad kohtuda ELi institutsioonide ametnike, Euroopa vabaühenduste töötajate ja konsultantidega, et omandada paremat arusaama ELi institutsioonides töötamisest ja ELi toimimisest?


Kui vastasid “jah”, siis registreeru nüüd!

Lisainformatsiooni jaoks võta ühendust Rahvusvahelise Euroopa Liikumisega e-kirja teel: mljacquemin@europeanmovement.eu või külasta nende veebilehte
www.europeanmovement.eu.

Rahvusvaheline Euroopa Liikumine koosneb 43 rahvuslikust sektsioonist ja 31 rahvusvahelisest liikmesorganisatsioonist üle Euroopa ning omab seega ligipääsu ELi struktuuris töötavatele professionaalidele mitmel tasandil. See teeb suveülikoolist suurepärase võmaluse tudengile, kes soovib tulevikus töötada ELis või täiustada oma teadmisi ELi kohta.  

Vaata suveülikooli postrit.

Suveülikooli toetab programm “Kodanike Euroopa”.


asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng