Uudiste arhiiv
KUTSE: Kandideeri noorte demokraatiaprojekti raames rahvusvahelisele simulatsioonimängule Helsingis!
Simulatsioonist võtavad osa noored 30-st erinevast Euroopa riigist ning see viiakse läbi koostöös Soome Euroopa noortega. Kuna aga peale tihedat ja töist päeva on ka lõõgastus ja tutvuste sobitamine tähtis, siis järgneb sellele meeleolukas õhtu. Osalustasu ei ole! Simulatsioon toimub noorte omaalgatusliku projekti “Novus Spectrum: noored ja demokraatia” raames. Projekt on valminud põhimõttel noortelt noortele, eesmärgiga parandada noorte teadlikkust ja osalust Eesti ühiskonnaelus ning Euroopa Liidu demokraatlikes protsessides. Projekti toetab Euroopa Komisjon.

 
Hea noor kes sa:

  • Oled 18-26 aastat vana
  • Huvitud Euroopa integratsioonist
  • tunned huvi rahvusvaheliste suhete vastu
  • Otsid uusi tutvusi ning kultuuridevahelise õppimise võimalusi
  • Soovid oma teadmisi praktiliselt ning mänguliselt kasutada...
… siis kandideeri noorte demokraatiaprojekti raames toimuvale rahvusvahelisele simulatsioonimängule 27. oktoobril, Helsingis. Saada oma CV ja huvi põhjendus 14. oktoobriks aadressil annemari@euroopaliikumine.ee. Eestist valitakse välja 15 osalejat.

Simulatsioonist võtavad osa noored 30-st erinevast Euroopa riigist ning see viiakse läbi koostöös Soome Euroopa noortega. Kuna aga peale tihedat ja töist päeva on ka lõõgastus ja tutvuste sobitamine tähtis, siis järgneb sellele meeleolukas õhtu.
 
Osalustasu ei ole! Simulatsioon toimub noorte omaalgatusliku projekti “Novus Spectrum: noored ja demokraatia” raames. Projekt on valminud põhimõttel noortelt noortele, eesmärgiga parandada noorte teadlikkust ja osalust Eesti ühiskonnaelus ning Euroopa Liidu demokraatlikes protsessides. Projekti toetab Euroopa Komisjon.
 
Täpsem info edukatele kandidaatidele. Jälgi meie teateid ka facebook.com/novusspectrum

Lisainfo:

Annemari Paas
Projektijuht / vabatahtlik
Novus Spectrum: noored ja demokraatia
Eesti Euroopa Liikumine MTÜ

Aadress: Estonia pst 5a, Tallinn

Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon.

                
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng