Uudiste arhiiv
KUTSE: Osale esseekonkursil!
Noorte omaalgatuslikul grupil "Novus Spectrum: noored ja demokraatia" on rõõm välja kuulutada esseekonkurss kõikidele 18-26 aastastele kirjutamishuvilistele!
Vali mõni alljärgnev teema ja lase oma mõtted lendu! Sinu esseed ootame kuni 01. detsembrini elektrooniliselt aadressile: sandra@euroopaliikumine.ee

Mina ütlen Euroopa, Sina ütled...
Euroopa Liit - demokraatlik illusioon?
Euroopa Ühendriigid - pääsetee või hukatus?
Osalen, otsustan, hoolin - demokraatia Eesti näitel

Mahuta oma ideed ning mõtted 3-le leheküljele, kasutades kirjastiili Times New Roman 12 ja reavahet 1,5. Lisa tiitellehele oma nimi ja andmed ning saada kirjutis meie poole teele! Täpsemalt saad konkursi tingimustega tutvuda siit!

Osavaima sõnasepa saadab Eesti Euroopa Liikumine rahvusvahelisele noorteseminarile Euroopasse silmaringi avardama! Suleseppasid tunnustatakse tänuüritusega ning parimad tööd leiavad kajastamist avaldamise näol!

Ootame Sind kaasa rääkima!

Lisainfo ja tingimused:
sandra@euroopaliikumine.ee
www.euroopaliikumine.ee
facebook.com/novusspectrum

Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon!

 
                                                
 
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng