Uudiste arhiiv
53,6% maltalastest toetab liitumist Euroopa Liiduga
Malta kodanikud andsid 8. märtsil toimunud rahvahääletusel oma nõusoleku Euroopa Liiduga ühinemiseks. Hääletamas käis 91 protsenti valimisõiguslikest saarlastest. Ühinemise poolt hääletas 53,6 protsenti referendumil osalenuist.
400 000 elanikuga Vahemere saareriigist, mis on Aafrika rannikule lähemal kui Euroopale, saab EL-i väikseim liige. Malta euroreferendumile järgneb üheksa kuu jooksul rida rahvahääletusi teistes riikides, mis detsembris EL-iga ühinema kutsuti. Järgmine referendum on 23. märtsil Sloveenias, seejärel hääletatakse 12. aprillil Ungaris, viimasena hääletab 20. septembril Läti. Eestis toimub rahvahääletus 14. septembril. Ainult Küprosel ei tule rahvahääletust.
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng