Uudiste arhiiv
Euroopa Parlament avab Tallinnas oma esinduse
Euroopa Parlament avab lähemal ajal Balti riikide pealinnades oma alalised esindused, mis hakkavad teavitama avalikkust, ajakirjandust ja ametnikke Euroopa Parlamendi tegevusest.
Pärast Baltimaade saamist Euroopa Liitu muutuvad Euroopa Parlamendi esindused Tallinnas, Riias ja Vilniuses parlamendi infobüroodeks, teatasid EL-i esindajad teisipäeval. Europarlamendi Tallinna esindus hakkab tegema koostööd Euroopa Komisjoni, Eesti võimude ja ka riigikoguga. Euroopa Parlament on juba kutsunud kuus riigikogu liiget vaatlejatena parlamenti, mille järgmine istung algab mais Strasbourg'is.
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng