Uudiste arhiiv
Chirac toetab Prantsusmaal EL põhiseaduse küsimuses rahvahääletuse korraldamist
Thessalonikis EL tippkohtumisel ajakirjanikega kohtudes märkis Prantsusmaa president Chirac, et peab loogiliseks rahvahääletuse korraldamist EL uue põhiseaduse vastu võtmiseks.
"Loogiliselt võttes olen referendumi poolt. See on ainus legitiimne tee - aga see on asi, mille üle ei saa ma siin täna õhtul üksi otsust langetada, see nõuab poliitilisi läbirääkimisi." Hetkel on teada, et kahes riigis - Taanis ja Iirimaal - korraldatakse EL põhiseaduse vastu võtmiseks kindlasti rahvahääletus. Mitmes teises liikmesriigis arutelud selle üle kestavad.
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng