Uudiste arhiiv
Euroopa Liidule oma moto
Üks võimalik moto võiks olla "Ühendatud oma mitmekesisuses", mida kinnitas ka konvendi president Valéry Giscard d'Estaing äsja lõppenud Thessaloniki tippkohtumisel Kreekas.
Thessaloni tippkohtumisel kommenteeris EL Tulevikukonvendi president Valéry Giscard d'Estaing, et konvendi poolt esitatud põhiseadusliku lepingu tekstis jutumärkides välja toodud moto "Ühendatud oma mitmekesisuses" võiks tõepoolest saada EL motoks, sest põhiseadusliku lepingu kava on süntees väga erinevatest nägemustest. Moto kannaks endas Euroopa Liidu kultuuride, keelte, traditsioonide ja poliitika tegemise mitmekesisust, mis ei pruugi alati omavahel harmoonias olla. Täna on Euroopa Liidul juba oma lipp (kaksteist kuldset tähte sinisel taustal) ja hümn (Beethoweni "Ood rõõmule").
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng