Uudiste arhiiv
Norra naiste ja noorte seas toetuse kasv Euroopa Liidule suurim
Ajalehe Nationen võrdlusest selgus, et võrreldes eelmise sügise ja selle kevade Norra avaliku arvamuse uuringute tulemusi seoses EL liikmelisusega, on suurim toetuse tõus toimunud naiste ja noorte hulgas. Teade avaldati samaaegselt valminud ja avalikkusele esitletud uuringuga Norra alternatiividest Euroopa Majanduspiirkonna liikmelisusele, kus ühe tugevama alternatiivina nähakse Euroopa Liidu liikmelisust
Eelmisel sügisel toetas 28% naisi EL liitumist, sel kevadel juba 40%, vastavad arvud noorte hulgas on 28% ja 42% (vanuses 17-24 eluaastat).
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng